Pierwsze wskazówki o Shadows of Change do Warhammer 3. Legendarny lord i bohater z darmowego DLC

  • Post category:Newsy

O ile zwykle nie poruszamy tematu przecieków i plotek, to tym razem jest dodatkowa okazja, by o nich wspomnieć. Jak wiemy już od pewnego czasu, Total War: Warhammer 3 otrzyma niebawem kolejny pakiet DLC – Shadows of Change. Ten nie doczekał się jeszcze pełnoprawnej prezentacji, ale Creative Assembly ewidentnie podgrzewa atmosferę. Firma wypuściła właśnie krótkie opowiadanie w uniwersum, które wskazuje, że w Shadows of Change do Warhammer 3 trafi Yuan Bo, the Jade Dragon. Jak się pewnie domyślasz, legendarny lord wzbogaci szeregi frakcji Grand Cathay. To jednak nie wszystko.

Shadows of change warhammer 3

Nowy darmowy legendarny bohater w Total War: Warhammer 3

Informacje, do których dotarł prowadzący kanał The Great Book of Grudges sugerują też postać, która dołączy do gry w ramach darmowego DLC. Nowym legendarnym bohaterem w Warhammer 3 przy okazji Shadows of Change jest Aekold Helbrass. Czempiona Tzeentcha ponoć wymienił na swoim profilu IMDB aktor Richard Summers-Calvert.

Rzeczony wpis już zniknął, ale wieści pozostały. Helbrass jest wyjątkowo prawdopodobny, bo już jakiś czas temu twórcy wspomnieli, że nowy legendarny heros będzie walczył w pierwszej linii po stronie Wielkiego Czarodzieja.

Darmowy ebook Master of Meteor Wind

Jak wspomniałem na początku, Crative Assembly wypuściło specjalne opowiadanie z okazji nadchodzącego Shadows of Change. Jeśli chcesz bliżej poznać nowego legendarnego lorda, to David Guymer przychodzi z przeszło 20-stronicowym opowiadaniem. Master of the Meteor Wind pobierzesz bezpośrednio z profilu Total War Access.

Total War: Warhammer 3 ma w tym roku otrzymać trzy płatne pakiety DLC. Pierwszy z nich – Forge of the Chaos Dwarfs ukazał się w kwietniu. Już niedługo przypada debiut następnego w kolejności, DLC Shadows of Change dla Kislevu, Kataju i Tzeentcha. Zimą ukaże się za to Thrones of Decay, które rozszerzy frakcje Nurgle, Imperium i Krasnoludów. Niedawno informowaliśmy o pierwszych szczegółach aktualizacji 4.0 do strategii, która pojawi się wraz z najbliższym DLC.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.