Razem albo osobno. Thrones of Decay do Warhammer 3 ze specjalnym modelem wydawniczym

  • Post category:Newsy

Ciekawe doniesienia wprost od Creative Assembly na chwilę przed oficjalną prezentacją najnowszego DLC do Warhammer 3. Jako kontynuację wcześniejszych przeprosin studio postanowiło jednorazowo zmodyfikować model wydawniczy dla nadchodzącej zawartości. Cena Thrones of Decay do Total War: Warhammer 3 opiewa na niespełna 23 euro, czyli prawie 100 złotych. Jednak tym razem całość została podzielona na trzy, dedykowane frakcjom produkty, które będziemy mogli zakupić osobno.

Cena Thrones of Decay

Total War: Warhammer 3 – Thrones of Decay – cena i model wydawniczy

Jak wiemy z poprzednich komunikatów studia Thrones of Decay przyniesie nowości dla Imperium, Krasnoludów i Nurgle’a. Zainteresowani wyłącznie pojedynczą frakcją z powyższych mogą sięgnąć tylko to te jednostki i Lordów, które ich interesują, nie dopłacając za resztę. Oczywiście klasyczny zakup całego DLC za jednym zamachem też wchodzi w grę. Gdzie jest haczyk?

Otóż koszt pierwszego pojedynczego pakietu dla frakcji z Thrones of Decay to prawie 9 euro, czyli 39 złotych. Zakup kolejnych elementów trójcy uprawnia do 15% zniżki (ok. 32 złote), co w rezultacie przełoży się na nieco wyższą, a zbliżoną cenę dla całego pakietu.

Prawdziwy haczyk to jednak fakt, iż Creative Assembly podkreśliło, że jest to jednorazowa akcja. Głównie dlatego, że zapowiedziało równocześnie, iż kolejne pakiety dodatkowej zawartości do Total War: Warhammer 3 będą nieco mniejsze. To przełoży się na milszą dla oka cenę.

Więcej szczegółów na ten temat dowiemy się jednak już po kwietniowej premierze Thrones of Decay. DLC rozmiarów zaktualizowanego Shadows of Change doczeka się oficjalnej zapowiedzi już w nadchodzącym tygodniu. Gdy już się pojawi, to z pewnością o tym napiszemy.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Źródło: Creative Assembly