Total War: Warhammer 3 otrzyma trzy nowe dodatki w 2023 roku. Plany twórców

  • Post category:Newsy

Mogłeś zapomnieć, ale już tylko kilka dni dzieli nas od pierwszej rocznicy oficjalnej premiery Total War: Warhammer 3. Wszystko dlatego, że od ubiegłego roku Creative Assembly jest niezwykle tajemnicze, jeśli mowa o planach na rozwój gry. Jednak reżyser gry, Rich Aldridge, postanowił przerwać milczenie i podzielił się kilkoma nowinkami. Tak dowiedzieliśmy się, że Warhammer 3 otrzyma w 2023 roku trzy nowe dodatki, lub też pakiety DLC. Jednocześnie gra wciąż będzie rozwijana, łatana i poprawiana, jak zostało to zapowiedziane w minionym roku. Czego możemy się spodziewać?

Trzy nowe dodatki Warhammer 3

Total War: Warhammer 3 – trzy nowe dodatki w 2023 roku

Oczekiwania, to słowo klucz, gdyż pierwszy z dodatków wprowadzi zawartość, której gracze domagali się już od dawna. Czyżby Krasnoludy Chaosu? Szczegóły poznamy w kwietniu i wtedy dowiemy się też, dlaczego ekipa poświęciła sporo czasu na przygotowania. Kolejne dodatki wejdą już z elementem zaskoczenia, a przewidziane w nich niespodzianki otrzymamy latem i zimą.

Pakietom nowinek towarzyszyć będą regularne aktualizacje i najpewniej darmowe DLC, do czego twórcy zdążyli nas już przyzwyczaić. Aldridge wyjaśnił też, że zarówno tempo prac, jak i komunikacja wynika ze zmian w harmonogramie prac, które były konieczne dla dalszego rozwoju gry. Zobacz poniższe wideo.

Tym samym na razie nie mamy co spodziewać się większych atrakcji, szczególnie na premierę, ale gdy śniegi stopnieją, to z Horsham nadejdą ważne nowiny. Tymczasem gra wciąż ma wielki potencjał, nie tylko za sprawą kampanii Immortal Empires, ale też regularnie tworzonych przez społeczność modów do Warhammer 3.

Total War: Warhammer 3 zadebiutowało 17 lutego minionego roku. Gra dostępna jest wyłącznie na pecetach i pierwsze półrocze nie zbierała zbyt wysokich not. Wszystko zmieniły istotne aktualizacje z sierpnia, gdy na rynek trafiło pierwsze DLC i kampania Imperiów Nieśmiertelnych.