Trzy nowe gry od Paradox. Zaproszenie na pokaz projektów od twórców Cities: Skylines i Battletech

  • Post category:Newsy

Najwyraźniej niedawna zapowiedź gry Age of Wonders 4 była dopiero rozgrzewką przed kolejnymi nowościami. W sieci pojawiło się oficjalne zaproszenie na Paradox Announcment Show 2023, które odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 6 marca. Podczas imprezy Paradox Interactive zaprezentuje trzy nowe gry ze swojego portfolio. Pojawią się także nadchodzące dodatki do Crusader Kings 3 i Europa Universalis 4. Na zaproszeniu widnieje także logo Triumph Studios, więc na pewno dostaniemy też coś nowego o wspomnianym już Age of Wonders 4. Czego można się spodziewać?

Trzy nowe gry z portfolio Paradox Interactive dostarczą:

  • Colossal Order odpowiedzialne za hit Cities: Skylines;
  • Harebrained Schemes, które dostarczyło nam m.in. Battletech;
  • Paradox Tectonic pod batutą Roda Humble, znanego z pracy nad serią The Sims.
Trzy nowe gry Paradox

W pierwszym przypadku najłatwiej postawić na kontynuację, czyli Cities: Skylines 2. Twórcy Battletech mają na koncie również serię Shadowrun, i to właśnie ich zdolność prowadzenia opowieści uwypuklił wydawca. Tymczasem wewnętrzne studio ukrywa się za osobą Humble’a, którego określono wizjonerem symulatorów życia. Czyżby konkurencja dla The Sims 5?

Pokaz odbędzie się 6 marca o 18:00 czasu polskiego na kanałach YouTube i Twitch wydawcy. Partnerem pokazu jest Xbox, co oznacza, że mogą pojawić się deklaracje dotyczące dostępności w katalogu Game Pass. Wszystkie nowinki z pewnością znajdziesz na łamach naszego serwisu.