Twierdza 4 to największy Stronghold w historii. Do premiery wciąż daleko

  • Post category:Newsy

Studio Firefly powróciło z kolejną porcją nowinek dla fanów serii Stronghold. Tym razem także z komunikatami dla wszystkich, którzy wyczekują debiutu kolejnej pełnoprawnej odsłony. Jeśli zacząłeś powoli zastanawiać się, kiedy nastąpi premiera gry Twierdza 4, to nie mamy najlepszych wieści. Nick Tannahill podkreślił, że Twierdza na Unreal Engine 5 jest największym projektem w historii studia. Ten zaś potrzebuje bardzo dużo czasu na realizację i osiągnięcie poziomu, którego wymagają od siebie twórcy.

Kiedy premiera Twierdza 4

Tym samym możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa wykluczyć, iż Twierdza 4 ukaże się przed końcem tego roku. Tannahill potwierdził za to, że przed oficjalną premierą odbędzie się co najmniej jedno publiczne demo strategii. Dodatkowo przy okazji kolejnego materiału od Firefly mamy otrzymać znacznie lepsze spojrzenie na nadchodzącą grę Stronghold. Jednak na razie nie wiemy, kiedy mamy go wypatrywać w sieci.

Prace nad Stronghold 4 czy też Stronghold Unreal 5 zostały ogłoszone jeszcze w 2022 roku. Już wtedy twórcy ostrzegali, że produkcji nie zobaczymy zbyt prędko i okazuje się, że zdania nie zmienili. Pozostaje czekać na kolejne wieści i liczyć, że twórcy wyciągną z marki wszystko, czego moglibyśmy oczekiwać.

Na załączonym poniżej materiale nie zabrakło też wieści dotyczących nadchodzących DLC i aktualizacji do Twierdza: Edycja Ostateczna. Pojawił się wątek potencjalnego Stronghold Crusader Definitive Edition, które to ekipa chętnie przygotuje, ale nie zapadły w tej sprawie jeszcze żadne decyzje.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.