Twierdza: Edycja Ostateczna otrzymała demo na Steam. Testuj nowy remaster strategii

  • Post category:Newsy

Firefly postanowiło oddać na ręce szerszej publiki wycinek zapowiedzianego niedawno remastera kultowego Stronghold. Na Steam wylądowało zaktualizowane demo strategii Twierdza: Edycja Ostateczna, które możesz testować przez kilka najbliższych tygodni, aż do 29 sierpnia. Co rozumieć przez wspomnianą aktualizację? Ano to, iż ekipa zdążyła już nanieść pierwsze poprawki, które zebrała od tłumu po oficjalnej zapowiedzi Stronghold: Definitive Edition. Co oferuje demo?

Twierdza Edycja Ostateczna demo

Twierdza: Edycja Ostateczna – zawartość wersji demo

Wydany dzisiaj trial pozwala na rozegranie dwóch misji z oryginalnej kampanii wojennej – scenariuszy numer 4 i 11. Obok nich demko oferuje kompletny samouczek, co z pewnością docenią nowi gracze. Całość wieńczy wielki przycisk, który zachęca, by podzielić się z Firefly swoją opinią. Deweloperom zależy na tym, by jak najwięcej osób zabrało głos, by odpowiednio doszlifować produkt przed listopadową premierą. Zainteresowanych odsyłamy na stronę Steam nowego remastera Twierdzy.

Twierdza: Edycja Ostateczna zadebiutuje wyłącznie na PC już 7 listopada. Najnowszy remaster strategii z początku XXI wieku to odświeżona oprawa audiowizualna i nowa zawartość. Klasyczne misje uzupełni nowa, składająca się z 14 misji kampania, oraz tryb Zimowy Szlak, który wprowadzi 10 misji inspirowanych historią. Dodatkowo strategia otrzyma pełne wsparcie dla rozgrywki w sieci i integrację z Warsztatem Steam dla fanów modyfikacji.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.