Ultimate General: American Revolution trafiło na Steam (aktualizacja)

  • Post category:Newsy

Aktualizacja: Okazuje się, że już dzisiaj Ultimate General: American Revolution wylądowało na Steam. Strategia zasiliła katalog wczesnego dostępu przy całkiem wysokiej cenie – 231,99 PLN. W ramach premierowej promocji możesz złapać ją z 10-procentowym rabatem za 208,79 złotych do 20 czerwca.

Dobre wieści dla wszystkich, którzy od dłuższego czasu wypatrywali steamowego debiutu nowej strategii Game-Labs. Studio poinformowało, że Ultimate General: American Revolution zadebiutuje na Steam już za kilka dni. Dokładnego terminu jeszcze nie ma, ale możemy spodziewać się premiery najpóźniej w nadchodzącym tygodniu. I tu płynnie możemy przejść do kilku istotnych niuansów.

Ultimate General American Revolution Steam

Od razu warto zaznaczyć, że produkcja jest wciąż na wczesnym etapie i na platformie Valve zasili katalog Steam Early Access. Jednak nawet teraz na zainteresowanych czeka kompletna kampania po stronie amerykańskich kolonii. 

Z drugiej strony steamowy debiut nie wieńczy dotychczasowego rozwoju, który obsługuje klient Xsolla i to ta wersja będzie w pierwszej kolejności otrzymywać wszelkie nowinki. Innymi słowy, pierwsze kampanie po stronie Wielkiej Brytanii rozegrają gracze, którzy zdecydowali się kupić grę jeszcze przed premierą na Steam. Trudno jednak powiedzieć, jak długie będzie opóźnienie w dystrybucji łatek.

Na koniec niezwykle istotny komunikat. Game-Labs zapowiedziało, że wszystkie dostępy zakupione dla klienta Xsolla zostaną ostatecznie uhonorowane kluczem do gry na Steam. Oba kanały rozwoju będą aktywne aż do oficjalnej premiery strategii. Późniejsze wsparcie dla Ultimate General: American Revolution będzie kontynuowane już wyłącznie na serwerach Steam.

Ultimate General: American Revolution to następna po Gettysburg i Civil War strategia poświęcona walkom w Ameryce Północnej. Tym razem taktyczne starcia z przeciwnikami uzupełniono o strategiczne działania na mapie kontynentu. Wszystko to tak na morzu, jak i lądzie. Pierwsza publiczna wersja gry wystartowała jeszcze w listopadzie. Sprawdź oficjalne wymagania sprzętowe strategii.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Źródło: Steam.