Rewolucja na miarę przemysłowej. Aktualizacja 1.2 do Victoria 3 już dostępna

  • Post category:Newsy

Od wczoraj fani strategii Victoria 3 mają wyjątkowo długą listę powodów, by powrócić do epoki wiktoriańskiej. Po dłuższym oczekiwaniu na serwerach pojawiła się najnowsza ogromna aktualizacja strategii Victoria 3 – 1.2 Hot Cinnamon Spice. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami studio Paradox wzięło na warsztat masę aspektów rozgrywki, których oczekiwali gracze. Zanim przejdziemy dalej warto wspomnieć, że do 19:00 w środę Victorię 3 złapiesz na Steam w obniżonej cenie za 159,99 złotych.

Victoria 3 aktualizacja 1.2

Aktualizacja 1.2 do Victoria 3 – najważniejsze zmiany i nowości

W telegraficznym skrócie doczekaliśmy się wielu nowości, jak: kolejka badań nad technologiami czy odtwarzacz muzyki. Twórcy wprowadzili też autonomiczne inwestycje, regułę, która umożliwi udział w puli inwestycyjnej nieco mniej zamożnym grupom społecznym. Dowódcy doczekali się celów strategicznych podczas wojen, które nadadzą kierunek ich ofensywie.

Pojawiło się też więcej opcji dla personalizacji rozgrywki. Od teraz możemy zmienić sposób, w jaki wyświetlane są powiadomienia o wydarzeniach w grze, a także po swojemu mapować klawisze. Interfejs doczekał się wielu poprawek, m.in. w panelu szlaków handlowych, a także trzech nowych filtrów mapy świata.

Wszystko to z uwzględnieniem ulepszeń dla wydajności aplikacji, zwłaszcza w końcowych fazach rozgrywki. Paradox poprawiło też działanie sztucznej inteligencji, usunęło wiele błędów, dopracowało niektóre lokalizacje i usprawniło moddowanie strategii.

Pod tym adresem znajdziesz pełną listę zmian w aktualizacji 1.2 

Premiera Melodies for the Masses Music Pack

Wydawca nie byłby jednak sobą, gdyby nie skorzystał z okazji do wydania jakiegoś DLC. Tym razem na cześć wbudowanego odtwarzacza muzyki powstało Melodies for the Masses Music Pack. Za 19,99 złotych możesz uzupełnić listę ścieżek o 14 nowych utworów, które oddają etos i tęsknotę za pracą na roli.

Strategia zadebiutowała 25 października minionego roku wyłącznie na PC za pośrednictwem Steam. Jeśli przymierzasz się do zabawy, to koniecznie zainteresuj się naszym praktycznym poradnikiem do Victorii 3.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.