Nowe DLC do Victoria 3 jeszcze w sierpniu. Zawartość i zwiastun pakietu Dawn od Wonder

  • Post category:Newsy

Jest oficjalna data premiery kosmetycznego DLC do Victoria 3 – Dawn of Wonder. Niestety lista zmian w pakiecie nie potrafiła rozpalić entuzjazmu graczy.

Victoria 3 Dawn of Wonder

Paradox wreszcie doprecyzował, kiedy do strategii Victoria 3 nadejdzie trzeci pakiet dodatkowej zawartości. Można wręcz powiedzieć, że termin pojawił się na ostatnią chwilę, bo data premiery pakietu Dawn of Wonder to 28 sierpnia. Szwedzi wypuścili świeży zwiastun DLC, wypunktowali nadchodzące nowości, ale póki co wstrzymali się z ogłaszaniem ceny pakietu. Tymczasem gracze już zdążyli dosadnie zasugerować, że przedstawione nowości to raczej materiał na darmową aktualizację. Co właściwie znajdziemy w Dawn of Wonder?

Victoria 3: Dawn of Wonder – zawartość kosmetycznego DLC

Szczerze, trudno pałać szczególnym entuzjazmem, biorąc pod uwagę, jak skromna jest lista nowości. Dawn of Wonder wprowadza cykl dnia i nocy, który teraz będzie różnicował atmosferę na mapie podczas sesji z grą. Ekipa wprawdzie chwali się, że wszystkie obiekty (np. miasta, latarnie morskie, pojazdy) otrzymały dodatkowe oświetlenie, ale poza tym jest raczej skromnie. Głównie dlatego, że mamy tu samą kosmetykę – nową papierową mapę, stroje, cztery zabytki na mapie i ozdoby na stole z mapą świata.

Wiele zależy od tego, ile Paradox zażyczy sobie za dostęp do tych świecidełek. Jeśli firma przesadzi z ceną, to po dosłownie zmieszanym z błotem Voice of the People może być gorąco. Szczególnie że od oficjalnego debiutu w październiku minionego roku strategia wciąż ma wiele mechanik, które dopiero powstają. Zapowiada się wojna totalna na miarę tej z Creative Assembly? Przekonamy się w poniedziałek.

Wszystkie, jak dotąd, zapowiedziane i wydane DLC i dodatki do Victoria 3 znajdziesz tutaj. Tymczasem jeśli przymierzasz się do zabawy ze strategią, to koniecznie rzuć okiem na nasz praktyczny poradnik omawiający podstawy Vicky 3.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.