Victoria 3 na pierwszym gameplay trailerze. Strategia zadebiutuje jeszcze w tym roku

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami podczas tegorocznego PC Gaming Show zaprezentowano pierwszy gameplay trailer Victoria 3. Poniżej możesz zobaczyć, jak nadchodzące grand strategy zaprezentuje się podczas właściwej rozgrywki. Jednak to nie wszystko, tak jak przewidywaliśmy, gra dołączy do najważniejszych strategii 2022 roku. Na końcu zwiastuna otrzymujemy informację, że data premiery Victoria 3 przypada jeszcze na ten rok. Żadnego konkretu, ale i tak to już coś.

Victoria 3 gameplay trailer

Tymczasem gameplay trailer Victoria 3 wprowadza nas przede wszystkim w klimat tytułu. Twórcy postarali się o właściwe nakreślenie roli, jaką odegramy podczas stu lat kampanii w grand strategy. Przy okazji możemy rzucić okiem, jak wygląda najnowsza wersja silnika graficznego Clausewitz. Trzeba przyznać, że całkiem nieźle.

Ekipa konsekwentnie publikuje kolejne odcinki dziennika deweloperskiego, więc na deficyt nowinek o Victoria 3 narzekać nie można. Kiedy Paradox Interactive ujawni dokładny termin debiutu? Najpewniej w okolicach targów Gamescom, jeśli celuje we wrzesień, lub na tegorocznym PDXCon, o ile gra ma zadebiutować w kolejnych miesiącach. Rozkoszuj się materiałem i czekaj na dalsze wieści.

Victoria 3 zmierza na komputery osobiste. Strategia na dzień premiery pojawi się w usłudze PC Game Pass Microsoftu.