War Hospital z nową datą premiery. Polska survivalowa strategia na nowym zwiastunie

  • Post category:Newsy

Pojawiła się nowa data premiery War Hospital. Polska strategia trafi na PC i konsole na początku 2024 roku.

Wygląda na to, że mamy już pierwszą strategię 2024 roku z oficjalnym terminem debiutu. Na taką deklarację zdobyło się warszawskie Brave Lamb Studio. Ekipa odpowiedzialna za War Hospital ujawniła, że data premiery gry przypada 11 stycznia. Tytuł ukaże się równocześnie na PC, PlayStation 5 i konsolach Xbox Series. Obok wspomnianych już rewelacji otrzymaliśmy nowy zwiastun tytułu z kilkoma scenami z zaplecza frontu Wielkiej Wojny.

War Hospital data premiery 2024

War Hospital to połączenie strategii czasu rzeczywistego z elementami walki o przetrwanie. Tym razem wcielimy się w emerytowanego brytyjskiego medyka, który powraca do służby w obliczu globalnego konfliktu. Podczas zabawy będziemy zarządzać szpitalem polowym, by ocalić jak największą liczbę rannych żołnierzy przywiezionych z linii frontu. Na naszych barkach spocznie dysponowanie zarówno niewystarczającymi zasobami medycznymi, jak i czasem niezbyt licznej kadry szpitala.

Twórcy obiecują niezwykle trudne i wiążące wybory, a także celebrację życia wśród przelatujących nam nad głową pocisków artyleryjskich. Na dokładkę otrzymamy typowe dla tamtych czasów wyposażenie, zasoby i technologie, które pozwalały utrzymać rannych przy życiu.

War Hospital początkowo miało umilić nam końcówkę tegorocznego lata, ale studio stwierdziło, że to nie będzie jeszcze „to”. I chociaż musieliśmy nieco dłużej poczekać, to w obliczu zbliżającego się grudnia szykuje się łakomy kąsek na pierwsze tygodnie nowego roku.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.