War Hospital ominie sierpień. Nowa data premiery polskiej strategii

  • Post category:Newsy

Jeśli powoli zacierałeś ręce na sierpniową zabawę w szpital polowy, to lepiej uzbrój się w cierpliwość. Warszawskie Brave Lamb Studio przyjęło nowy plan wydawniczy dla swojej najnowszej strategii. Z informacji na Steam dowiadujemy się, że sierpniowy debiut to już historia, a nowa data premiery War Hospital przypada na 26 października. Twórcy przy okazji zaprezentowali nową okładkę nietypowej strategii i przypomnieli, że ich dzieło zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series.

War Hospital key

War Hospital – nowa data premiery polskiej strategii

Co ważne, w samym wpisie twórcy nie odnieśli się do przywołanego powyżej terminu. Poprosili za to o oczekiwanie na nowe szczegóły na ten temat. Tym samym wciąż może się okazać, że nowy termin premiery War Hospital jest tylko zastępczy. Pewne jest za to, że sierpniowy debiut nie wchodzi w grę.

War Hospital to survivalowa strategia czasu rzeczywistego, którą możemy skojarzyć z takimi hitami jak This War of Mine i Frostpunk. Przede wszystkim dlatego, że w niej nie zabijamy, a ratujemy życie. Podczas rozgrywki przeniesiemy się na front zachodni I wojny światowej, gdzie poprowadzimy brytyjski szpital polowy. 

Celem rozgrywki jest tu przechwytywanie rannych żołnierzy, by opatrzeć ich rany i podnieść morale przed powrotem do okopów. Do tego celu wykorzystamy historyczne rozwiązania z początków XX wieku i zbudujemy własne struktury. RTS-a na rynek wprowadzi firma Nacon.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.