War Mongrels poprawione. Polished Edition usunęło błędy i usprawniło wydajność gry

  • Post category:Newsy

Wygląda na to, że niemal rok od oficjalnej premiery War Mongrels zasłużyło na drugą szansę. Polskie Destructive Creations wydało na serwery spory pakiet poprawek, który wymownie nazwano premierą Polished Version. Duża aktualizacja War Mongrels wyeliminowała wiele błędów, które nękały grę od dnia debiutu; poprawiła poszczególne mechaniki rozgrywki i wprowadziła wsparcie dla kontrolerów. Wszystko to także w ramach przygotowań do debiutu na konsolach, który zaplanowano na pierwszy kwartał 2023 roku.

War Mongrels key

Duża aktualizacja War Mongrels na PC

Kontrolery to zaledwie przystawka do tego, co oferuje produkcja, a twórcy nawet nie musieli bardzo silić się na nowości. Niezależnie od tego, jak na to patrzeć, grze wystarczyło połatanie błędów, by uczynić ją wartą uwagi. Tylko tyle i aż tyle. Destructive Creations wyeliminowało ponad 500 błędów zgłoszonych przez graczy i przy okazji poprawiło ogólną wydajność aplikacji. Te ostatnie zabiegi zaowocowały dużo niższym wykorzystaniem zasobów dysku, procesora i karty grafiki. Pełną lista zmian w aktualizacji Polished Version znajdziesz tutaj.

Mogło się wydawać, że ekipa odpowiedzialna za takie produkcje jak Hatred czy Ancestors Legacy postawiła kreskę na swoich Commandosach. Wydane w październiku minionego roku War Mongrels pokazało klasę w konstruowaniu wizji II wojny światowej, ale zawiodło od strony technicznej. Ekipa obiecała poprawki, ale – jak widać – musieliśmy na nie czekać całkiem długo. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem techniczna strona produkcji dorównuje jej zawartości i będzie cieszyć graczy przez długi czas.

War Mongrels to gra taktyczna inspirowana serią Commandos, która przenosi nas w realia Europy pod kontrolą Nazistów. Podczas zabawy wcielamy się w dwóch żołnierzy Werhmahtu, którzy uciekają z armii. Po drodze spotykają członków lokalnej partyzantki, którym pomagają w zapobieganiu kolejnym zbrodniom wojennym. Wszystko to z poważnym podejściem do omawianego tematu, brutalnym klimatem wojny i kinową polską wersją językową.

Więcej gier taktycznych.