Znamy listę zmian w aktualizacji 1.2 Total War: Warhammer 3. Premiera łatki jeszcze dziś

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Creative Assembly podzieliło się z nami listą zmian, które wprowadzi w najnowszej aktualizacji swojej strategii. Jednocześnie okazało się, że premiera Warhammer 3 w wersji 1.2 odbędzie się jeszcze dziś. Twórcy przygotowali niezwykle długą listę zmian, poprawek i nowości, które korespondują z ujawnionymi wcześniej planami rozwoju Total War: Warhammer 3 na bieżący rok. Zanim do nich przejdziemy, słowo o Regiments of Renown I – wbrew naszym przypuszczeniom ekipa wypuściła po jednej elitarnej jednostce dla każdej z frakcji Warhammer 3. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

warhammer 3 premeira aktualizacji 1.2

Total War Warhammer 3 premiera aktualizacji 1.2

Jeśli zdarzyło ci się uruchomić najnowszą strategię brytyjskiego studia, to wiesz, że łatwiej o obszary, które nie domagają się poprawek i zmian. Twórcy myślą podobnie. Na potrzeby aktualizacji 1.2 przygotowali szereg usprawnień dla stabilności aplikacji, mechanik, frakcji i ich balansu oraz rozgrywek przez sieć. Wszystko po to, by ugasić największe pożary na serwerach i odebrać graczom kilka powodów do narzekań.

Na serwerach pojawiły się też obiecane Regiments of Renown. Pierwsze darmowe DLC do gry wprowadziło po jednym elitarnym oddziale dla każdego stronnictwa w grze. Najpewniej w takim trybie doczekamy się następnych jednostek. Już dziś zwerbujesz do swoich armii następujące oddziały:

warhammer 3 regiments of renown I premiera
  • The Dune Dragons – Celestial Dragon Guard dla Grand Cathay;
  • Hellforged Host – Exalted Bloodletters of Khorne;
  • Dazh’s Heart-Blades – Tzar Guard dla Kislev;
  • Festering Stooges – Exalted Plaguebearers of Nurgle;
  • Powder-Guts – Maneaters dla Ogre Kingdoms;
  • Bringers of Beguilement – Exalted Daemonetters of Slaanesh;
  • Blazing Squealers – Exalted Pink Horrors of Tzeentch;

Wszystko to ma pomóc nam dotrwać do aktualizacji 1.3 do Total War: Warhammer 3. Paczka nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, a na jej zawartość wpłyną opinie graczy po dzisiejszej aktualizacji. Zobacz zwiastun i skocz do pełnej listy zmian tutaj.

Total War: Warhammer 3 działa na PC z Windows i Mac poprzez Steam, Epic Games, Microsoft Store i Game Pass.