Nekroni wybudzą się jeszcze w kwietniu. Data premiery Warhammer 40,000 Battlesector – Necrons

  • Post category:Newsy

Slitherine postanowiło umilić dzień fanom Warhammera 40,000. W najnowszym komunikacie wydawca ujawnił, kiedy odbędzie się premiera DLC Necrons do Battlesector. Zapowiedziany w ubiegłym roku pakiet wzbogaci strategię już 21 kwietnia. Tego samego dnia na serwerach pojawi się darmowa aktualizacja Warhammer 40,000: Battlesector, w której znajdziemy specjalny tryb rozgrywki.

Battlesector Necrons warhammer 40000 kiedy premiera

Jeszcze przed premierą twórcy planują dwa dłuższe streamy, podczas których zachęcą nas do wypróbowania nowości. Pierwsza transmisja odbędzie się już 7 kwietnia o 16:00 i skupi na rozgrywce Nekronami. Drugi pokaz zaplanowano na 14 kwietnia o 16:30, by zaprezentować nam nowy tryb kampanii. Znajdziesz je na oficjalnym kanale Twitch.tv wydawcy.

DLC i aktualizacja Warhammer 40,000: Battlesector

DLC Necrons wprowadzi do strategii grywalną frakcję Nekronów. Uśpiona przez dziesiątki milionów lat rasa otrzymała 14 jednostek, specjalne umiejętności, bohaterów i wyposażenie.

Premiera Necrons w Battlesector jest też pretekstem dla wspomnianej już aktualizacji, która zaoferuje kampanię Planetary Supremacy. Rozgrywka bazuje na proceduralnie generowanych scenariuszach, podczas których zmierzysz się z mniejszymi i większymi frakcjami, by zawładnąć mapą. Nowy tryb pojawi się dla posiadaczy podstawki i chociaż zaangażuje do walki Nekronów, to bawić się nimi będą tylko posiadacze DLC.

Premiera Warhammer 40,000: Battlesector na PC odbyła się w lipcu minionego roku. W grudniu strategia trafiła na konsole PlayStation i Xbox. Battlesector dostępne jest też w katalogu PC/Xbox Game Pass. Grę wyprodukowało studio Black Lab Games.

Najważniejsze premiery kwietnia – co nowego na PC i konsolach?

Źródło: Steam.