Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters z godziną premiery. Kiedy otwarcie serwerów?

  • Post category:Newsy

Już za kilka dni na rynek powraca Warhammer 40,000: Chaos Gate. Klasyk z 1998 roku doczekał się świeżego i rozbudowanego podejścia dzięki grze Daemonhunters. Z tej okazji wydawca taktycznego RPG, Frontier Foundy opublikował specjalne wieści dla składających zamówienia przedpremierowe. W najnowszym wpisie pojawiła się oficjalna godzina premiery Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters na poszczególnych rynkach. Kiedy otwarcie serwerów dla polskich graczy?

Chaos Gate Daemonhunters Key Art

Tu nie będzie zbyt dużego zaskoczenia. Godzina premiery Chaos Gate – Daemonhunters przypada na 16:00 czasu polskiego. Nieco szybciej, niż zwyczajowe wieczorne premiery na Steam, ale nie ma mowy o graniu z samego rana. Jednocześnie wydawca przypomniał, że wciąż jest kilka dni na złożenie zamówienia przedpremierowego na grę. Taktyczne RPG kosztuje w przedsprzedaży 161,99 złotych i oferuje dodatkowe przedmioty z zestawu Relikty Tytana.

Premiera Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters odbędzie się już 5 maja na komputerach osobistych w sklepach Steam i Epic Games Store. Po świeże gameplaye z gry udaj się pod ten adres, a jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o klasach Grey Knights w Daemonhunters, to przejdź tutaj. Podczas rozgrywki obejmiemy dowodzenie nad oddziałami elitarnych Space Marines, których rzucimy na pohybel demonom boga chaosu Nurgle’a.

Sprawdź także zestawienie najważniejszych premier gier na rozpoczynający się maj.

Źródło: Steam.