Warhammer 40,000: Chaos Gate za darmo na PC. Odbierz prezent Warhammer Skulls 2022 na GOG.com

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wystartowało tegoroczne Warhammer Skulls. Tym samym przez kilka najbliższych dni czeka nas szereg nowości oraz promocji na gry na licencji Games Workshop. Nie zabrakło też prezentów – już teraz możesz odebrać za darmo grę Warhammer 40,000 Chaos Gate na GOG.com. Klasyczna strategia trafiła do tegorocznego Digital Goodie Pack na Warhammer Skulls 2022. Poza nią znajdziesz tam też kilka tapet oraz album z grafikami z gry Warhammer: Mark of Chaos.

Chaos Gate Windows 10

Warhammer 40,000 Chaos Gate za darmo na GOG.com, to świetna okazja, by powrócić do klasyka z końcówki minionego wieku. Szczególnie że zaledwie kilka tygodni temu odbyła się oficjalna premiera Warhammer 40,000: Chaos Gate – Deamonhunters. Oficjalnie inspirowany serią XCOM klasyk powinien działać na nowszych systemach Windows, ale osobiście napotkałem trudności. Jeśli odnotujesz problemy ze stabilnością w Chaos Gate na Windows 10, to sprawdź nasz poradnik.

Po więcej okazji odsyłamy do naszego czerwcowego zestawienia gier za darmo na PC. Kolejne wieści z Warhammer Skulls 2022 znajdziesz pod tym adresem. Poniżej zaś przesłuchasz pełną oficjalną ścieżkę dźwiękową z kultowego klasyka.