Znamy kolejną klasę w Warhammer 40,000: Darktide. Psyker w kooperacyjnej strzelance

  • Post category:Newsy

Na łamach magazynu EDGE przedstawiciele studia Fatshark ujawnili kolejną grywalną klasę w swojej nowej grze. Tak dowiedzieliśmy się, że jednym z bohaterów Warhammer 40000: Darktide będzie Psyker. Tu proszeni są o szczególną uwagę wszyscy, którym w Vermintide przypadła do gustu Sienna. Psyker w Warhammer 40000: Darktide będzie działał podobnie, ale twórcy postarali się o unikalny set umiejętności.

warhammer 40000 Darktide art

Postać wykorzysta moc Osnowy, zarówno by zadawać magiczne obrażenia przeciwnikom, jak i bronić się przed ich atakami. Podczas rozgrywki otrzymamy sporo możliwości na spersonalizowanie bohaterów, pamiętając o tym, iż niektóre elementy wyposażenia będą nieodzowne.

Korzystając z okazji Fatshark pochwaliło się redakcji EDGE, że na potrzeby gry powstało już ponad 75 tysięcy linii dialogowych.

Premiera Warhammer 40,000: Darktide odbędzie się 13 września równocześnie na PC i konsolach Xbox Seires. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już od dnia debiutu gra pojawi się w katalogu usługi Game Pass. Kooperacyjna strzelanka na licencji Games Workshop przeniesie nas do miasta roju Tertium, gdzie stawimy czoła heretykom. Znając wcześniejsze gry szwedzkiego studia, możemy spodziewać się dynamicznych starć z wielkimi grupami przeciwników i masy smaczków dla fanów marki.

Znajdź więcej gier w uniwersum Warhammer.

Źródło: Gamingbolt.