Strategia 4X Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo na PC

  • Post category:Newsy

Epic Games Store przygotowało kolejny prezent dla miłośników strategii. Tym razem fani uniwersum Warhammer 40,000 mogą przypisać do swojego konta wydaną w 2018 roku grę od Proxy Studios. Gladius – Relics of War odbierzesz tutaj za darmo przez cały najbliższy tydzień aż do 23 marca. Wskazanego dnia na jej miejsce wskoczą dwie nowe okazje:

  • Chess Ultra
  • World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi
Gladius Relics of War

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo na PC

Akcja strategii przenosi nad na tytułową planetę Gladius Prime, gdzie – zgodnie z klimatem uniwersum – toczy się odwieczna wojna. Tym razem cztery frakcje usiłują przejąć kontrolę nad potężnymi artefaktami, badając tajemnice układu. Do naszej dyspozycji pozostają Kosmiczni Marines, Gwardia Imperialna, Nekroni i Orkowie.

Twórcy przygotowali unikalną kampanię fabularną dla każdego z dostępnych stronnictw, a także specjalne jednostki i drzewka technologii. W toku rozgrywki rozbudowujemy swoją bazę, pozyskujemy nowe zasoby, odkrywamy mapę i oczywiście walczymy z adwersarzami. Wszystko to zachęca do wielokrotnych sesji z grą i sprawdzanie, jak poszczególne frakcje radzą sobie pod naszym dowództwem.

Całość zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla sieciowej rywalizacji z innymi graczami.

Więcej gier za darmo na PC w marcu znajdziesz w naszym regularnie aktualizowanym zestawieniu okazji.