Wojna z Tyranidami musi poczekać. Warhammer 40,000: Space Marine 2 z odległym terminem debiutu

  • Post category:Newsy

Wreszcie pojawiła się oficjalna data premiery Space Marine 2. Niestety, wcześniejsze sugestie o sporej obsuwie potwierdza zwiastun z tegorocznego The Game Awards.

Focus Entertainment ostatecznie rozwiało nadzieję fanów uniwersum Games Workshop o rychłej premierze kolejnej odsłony walk kapitana Titusa. Na zwiastunie opublikowanym podczas tegorocznego The Game Awards pojawiła się oficjalna data premiery Space Marine 2. Gra akcji w uniwersum Warhammer 40,000 ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series dokładnie 9 września 2024 roku. Wspomniany materiał znajdziesz na końcu wiadomości.

Data premiery Space Marine 2

Warhammer 40,000: Space Marine 2 miało zadebiutować jeszcze w tym roku, ale mało kto na to liczył, biorąc pod uwagę ciszę ze strony wydawcy. Ten niedawno potwierdził obawy, sugerując potężną obsuwę. Podczas gali utrwalił ją nowym zwiastunem, jednocześnie wskazując wreszcie konkretny termin debiutu. Powody są standardowe – twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry i oddanie jej na ręce graczy w odpowiednim stanie.

Space Marine 2 to kontynuacja gry z 2011 roku, w której to po raz pierwszy wcieliliśmy się w kapitana Ultramarines, Titusa. Podczas gdy pierwowzór pozwalał stawić czoła hordom Orków, tak w kontynuacji zmierzymy się z Tyranidami. Zmienili się nie tylko oponenci, ale też deweloperzy. Za sequel odpowiedzialne jest Saber Interactive, które przejęło markę po Relic Entertainment.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.