Kiedy premiera Warhammer: Age of Sigmar – Realms of Ruin? Znamy plany twórców po testach beta

  • Post category:Newsy

Ważna informacja dla miłośników uniwersum Warhammer, których zainteresowała zapowiedziana niedawno strategia Warhammer: Age of Sigmar – Realms of Ruin. Ekipa opublikowała na stronie gry wnioski po otwartych testach beta, jednocześnie informując, kiedy odbędzie się premiera Realms of Ruin. Rzucona mimochodem informacja wskazuje, że strategia Frontier Developments zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series jeszcze w tym roku.

Kiedy premiera Realms of Ruin

Na razie nie wiemy jeszcze, kiedy konkretnie odbędzie się premiera Realms of Ruin, ale zintensyfikowana kampania promocyjna sugeruje, że niedługo się dowiemy. Tymczasem twórcy podzielili się planami na ulepszenie tytułu, które sformułowali na podstawie uwag graczy po pierwszej turze testów.

Realms of Ruin – plany rozwoju po testach beta

Okazuje się, że większość sugestii przekazanych przez graczy dotyczyła głównie sterowania i równowagi rozgrywki. Frontier zamierza mocniej przyłożyć się do balansu pomiędzy poszczególnymi frakcjami oraz mądrzejszej SI na wyższych poziomach trudności. Jednocześnie strategia otrzyma możliwość skalowania elementów interfejsu użytkownika, a mapowanie klawiszy będzie znacząco odróżniać poszczególne funkcje. Przy okazji szykuje się ulepszone sterowanie, korzystanie z minimapy i rozbudowany glosariusz dla jednostek z uniwersum Games Workshop.

Dowiedzieliśmy się też, że ekipa planowała jeszcze jedną turę testów beta. Jednak pierwsza pozwoliła zebrać wystarczające informacje zarówno o samej grze, jak i jakości serwerów. Najbliższa okazja, by pograć w Warhammer: Age of Sigmar – Realms of Ruin pojawi się podczas targów gamescom w Kolonii. W międzyczasie dowiemy się jeszcze więcej o mechanizmach rozgrywki, a także poznamy kolejne frakcje gry.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Źródło: Strona gry.