Nadchodzi Warhammer Skulls 2022. Zapowiedzi i promocje dla fanów marki

  • Post category:Newsy

Dobre wieści dla fanów gier na licencji Games Workshop. Już za kilka dni wystartuje Warhammer Skulls 2022. Tegoroczna edycja specjalnego wydarzenia przyniesie kolejne promocje, zapowiedzi i prezentacje. Wśród nich możemy spodziewać się specjalnych nowinek dotyczących zarówno Warhammer 40:000 Darktide, jak i Space Marine 2. Nie zabraknie też szczegółów powiązanych z wydanymi już Total War: Warhammer 3, Vermintide i Battlesector. Impreza rozpocznie się 1 czerwca o 19:00 specjalnym pokazem na platformie Twitch.tv i potrwa do 8 czerwca.

warhammer skulls 2022

Warhammer Skulls 2022 to nie tylko zapowiedzi. Krótko po konferencji powinny wystartować specjalne promocje m.in. na Steam. Jeśli od dłuższego czasu przymierzałeś się do zakupu któregoś z DLC do Total War: Warhammer, to na pewno uda się je upolować w lepszej cenie. O wszystkich nowinkach, zapowiedziach i promocjach będziemy informować na bieżąco.

Swoją drogą tegoroczne Skulls wydaje się świetną okazją, by Frontier Development pokazało swojego RTS-a na bazie Warhammer Age of Sigmar. Czy tak będzie? Przekonamy się już za kilka dni. Przy okazji warto wspomnieć też o zapowiedzianym niedawno PC Gaming Show 2022, które również zamierza wprowadzić nieco nowości na temat Warhammer 40,000: Space Marine 2.