Warno Murat – duża aktualizacja strategii wprowadzi wąsy. I nowe dywizje

  • Post category:Newsy

Kolejne wieści w sprawie rozwoju nowej strategii od studia Eugen Systems. Po rozbudowanej aktualizacji Davout przyszła pora na kolejny kamień milowy – Warno Murat. Najnowszy pakiet poprawek i nowości wciąż nie ma wyznaczonej konkretnej premiery, ale coś już o nim wiemy. Zgodnie z oczekiwaniami strategia w realiach Zimnej Wojny otrzyma nowe dywizje, a twórcy dowodzą, że mają oko do szczegółów… i wąsów.

warno murat

Warno Murat – pierwsze szczegóły

Aktualizacja na cześć marszałka Francji Joachima Murata wprowadzi do zwartość szczególnie wyczekiwaną przez graczy. Jak wcześniej wspominałem, będą to nowe dywizje: 4. Motorisierte Schützendivision (4. MSD) oraz 2. Panzergrenadier kolejno dla Układu Warszawskiego i NATO. Twórcy zadbali o odpowiednie zaplecze z kart historii i doprecyzowali czego możemy spodziewać się w grze, więc odeślę cię do powyższych linków.

Wspomnę za to o niezwykle ekscytującej dla twórców nowince. Eugen Systems postawiło na wąsy, hołdując modzie z czasów Zimnej Wojny. Obowiązkowy element wizerunku ówczesnego mężczyzny znalazł odniesienie w mechanice dynamicznego zarostu. Obserwując gęsty wąs u żołnierzy oponenta będziesz w stanie stwierdzić, czy masz do czynienia z weteranami czy rekrutami. I to na razie wszystko, co wiemy o Murat w Warno.

Strategia Warno zgodnie z zapowiedziami poczeka na wyjście ze Steam Early Access około 8 miesięcy. Przed twórcami jeszcze mnóstwo pracy i proszą graczy o zarówno o wyrozumiałość, jak i cierpliwość. Efekty ich pracy widać już na Steam. Po pierwszej krytyce Warno może pochwalić się znaczącą przewagą pozytywnych opinii graczy.

Źródło: Steam.