Wartales z kolejnym dużym regionem. Nadchodzi The Great Gosenberg

  • Post category:Newsy

Shiro Games postanowiło przy poniedziałku tchnąć w nas nieco ducha świeżymi doniesieniami. Oficjalny kanał studia na YouTube donosi, że do Wartales już niebawem zawita aktualizacja The Great Gosenberg. Kolejny etap rozwoju gry przetestujemy już we wrześniu, ale na razie nie znamy jeszcze dokładnego terminu. Jest za to wspomniany, klimatyczny zwiastun.

Wartales aktualizacja Gosenberg

Wartales – aktualizacja The Great Gosenberg

Podobnie jak w przypadku poprzedniej dużej aktualizacji także tutaj otrzymamy dostęp do zupełnie nowego regiony świata. Tym razem udamy się do tytułowego Gosenberg, stolicy, która kryje wielkie możliwości nie tylko dla artystów i kupców. Nasza banda najemników pasuje jak ulał do stołecznych rynsztoków i kontaktów z lokalnym podziemiem, które najpewniej da zarobić, ale za pewną cenę.

Szykują się nowe przygody, wyzwania, potyczki i złoto do odebrania. Wszystko to już we wrześniu. Z wcześniej udostępnionej mapy drogowej wiemy, że wraz z omawianą paczką powinny pojawić się nowe tryby walki, wyzwania dla drużyn na wysokim poziomie oraz podniesienie górnej granicy rozwoju postaci.

Wartales od grudnia dostępne jest w usłudze Steam Early Access na PC. Produkcja wystartowała z pojedynczym regionem, do którego wiosną dołączyło Harag’s Marshlands. Wyjściowo gra miała spędzić we wczesnym dostępie około 12 miesięcy. Można więc przypuszczać, że po The Great Gosenberg nadejdzie aktualizacja 1.0 i oficjalna premiera taktycznego RPG.