Wartales kończy z wczesnym dostępem. Shiro Games wskazało datę premiery

  • Post category:Newsy

Studio Shiro Games postanowiło nie trzymać nas dłużej w niepewności i wskazało, kiedy taktyczne RPG Wartales zakończy fazę wczesnego dostępu. Wedle informacji na najnowszym zwiastunie, data premiery Wartales przypada na 12 kwietnia. Tego dnia produkcja otrzyma aktualizację opatrzoną numerem 1.0, która – zdaniem twórców – będzie dopiero początkiem dalszego rozwoju. Co w niej znajdziemy?

Data premiery Wartales

Wartales – data premiery i aktualizacja 1.0

Styczniowa mapa drogowa sugeruje, że na debiut Wartales otrzymamy dostęp do kolejnego regionu – Alazar. Tam z pewnością czekają na nas wyzwania wieńczące fabułę podstawki, a także wiele aktywności pobocznych. Shiro wskazało nowe ruiny, wioski i areny, które pojawią się obok nowych bohaterów i map. Wszystko to z kolejnym podniesieniem górnej granicy rozwoju postaci. Konkrety dotyczące mięcha z pewnością pojawią się już przy okazji premiery gry.

Wartles ukazało się 1 grudnia 2021 roku w usłudze Steam Early Access na PC. Od tego czasu taktyczne RPG otrzymało wiele obszernych aktualizacji, wprowadzających nowe mechaniki, regiony i bohaterów. Twórcy skorzystali z przymiotów wczesnego dostępu i niejednokrotnie włączyli do gry elementy, które zasugerowała sama społeczność. Wszystko to zaowocowało szeroko docenioną grą, która ma świetne perspektywy na dalszy rozwój.

Zobacz okolicznościowy zwiastun i wypatruj z nami pełnej wersji.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.