Kiedy premiera pełnej wersji Wartales? Znamy plany rozwoju na 2023 rok

  • Post category:Newsy

Wygląda na to, że taktyczne RPG Wartales jest wreszcie na ostatniej prostej do pełnoprawnej premiery. Shiro Games podzieliło się zaktualizowanymi planami rozwoju gry na 2023 rok, sugerując przy tym, kiedy odbędzie się premiera pełnej wersji Wartales. Zamieszczona poniżej mapa wskazuje, że produkcja opuści wczesny dostęp przed końcem czerwca, ale konkretnego terminu jeszcze nie uświadczymy. Co po drodze?

Kiedy premiera pełnej wersji Wartales

Wartales – plany rozwoju na 2023 rok

W kolejce są jeszcze dwie aktualizacje z masą nowości i rozwinięciem dla już wprowadzanych mechanik. Dużo ciekawiej prezentują się nowinki zarezerwowane dla premierowej łatki. Tu znajdziemy kolejny region do eksploracji – Alazar – oraz uzupełnienie dla fabuły RPG-a. Jednocześnie Wartales doczeka się nowych czempionów i aren, lokacji do zwiedzania i dodatkowych mapek, na których stoczymy taktyczne potyczki.

Jednak jeszcze w lutym na serwerach zagości aktualizacja społeczności, która wprowadzi m.in. szybką podróż pomiędzy poszczególnymi regionami. Shiro Games wprowadzi też budowę własnych posterunków, a także możliwość pozostawienia łupów i towarzyszy w bazie. Więcej szczegółów z pewnością przy okazji premiery paczki. Tymczasem ciesz się wydanym niedawno The Great Gosenberg i obiecaną rozgrywką w kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Taktyczne RPG dostępne jest wyłącznie na PC w usłudze Steam Early Access. Gdy tylko Shiro ujawni, na kiedy konkretnie przypadnie premiera pełnej wersji Wartales, to z pewnością o tym napiszemy.

Plany rozwoju Wartlaes 2023