Wiedźmin 3 Dziki Gon z ciekawą funkcją. Mod przywrócił wyciętą zawartość

  • Post category:Newsy

Ciekawe niedzielne znalezisko w serwisie NexusMods. W bazie pojawił się mod do Wiedźmin 3 Dziki Gon, dzięki któremu do gry powróciła wycięta zawartość. Mowa konkretnie o niemal ukończonej już funkcji interfejsu graficznego Wiedźmina, która informowała o wzmocnieniach potworów. Geralt za naukami z Kaer Morchen miał dokładnie wiedzieć, o jakiej porze dnia i nocy potwory są najsilniejsze.

wiedźmin 3 mod wycięta zawartość

Narzędzie wyświetlało na ekranie informację, bazując na wskazaniach zegara i aktualnych warunkach atmosferycznych. CD Projekt RED ostatecznie zrezygnowało z tej funkcji, a modder Tinnaib przywrócił ją do gry. Projekt nie wymagał zbytnich nakładów pracy, a modyfikacja oferuje też specjalne ikonki potworów, które ostatecznie nie wylądowały w publicznej wersji tytułu.

Wycięta zawartość w Wiedźmin 3 Dziki Gon – mod dostępny tutaj. Za twórcą moda podkreślę jeszcze, że modyfikacja w żaden sposób nie wzmacnia przeciwników, a dodaję jedynie informację, kiedy robi to sama gra.

Premiera gry Wiedźmin 3 Dziki Gon odbyła się jeszcze w 2015 roku na PC i konsolach. Potem nadeszły niezwykle udane dodatki Serca z kamienia oraz Krew i wino. Obecnie czekamy na debiut usprawnionej wersji hitu CD Projektu. Ulepszony Wiedźmin 3 pojawi się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series, ale przy okazji ostatniego opóźnienia nie ustalono daty premiery.

Więcej modów.