Wiedźmin 3 Next Gen zaprezentowany. Zobacz pierwszy gameplay trailer poprawionego RPG

  • Post category:Newsy

Jeśli od czasów zapowiedzi poprawionej wersji Wiedźmina 3 zastanawiałeś się, jak gra będzie wyglądać po aktualizacji, to już nie musisz. CD Projekt RED zaprezentowało pierwszy gameplay z Wiedźmin 3 Next Gen. Na poniższym materiale zobaczysz poprawione wydanie RPG-a z 2015 roku. To, jak już zapewne wiesz, pojawi się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series już 14 grudnia. Przypominamy, że posiadacze gry na wspomnianych platformach otrzymają ulepszenie zupełnie za darmo.

Wiedźmin 3 Next Gen gameplay

Gameplay z Wiedźmin 3 Next Gen

Wygląda na to, że CD Projekt RED przyłożył się do wsparcia dla wszystkich technologicznych nowinek, które przygotowano dla kart grafiki. Twórcy przygotowali też szereg dodatkowych ustawień, dzięki którym dostosujemy ulepszonego Wiedźmina możliwości do swoich pecetów. Gra otrzymała też tryb fotograficzny dla jeszcze lepszych ujęć z RPG-a. Dodatkowo ekipa postarała się o dodatkowe perspektywy dla kamery, dzięki którym spojrzymy nieco inaczej na swoje poczynania. Jedną z ciekawostek jest też tryb quick cast, który pozwoli rzucać Znaki z pominięciem menu widocznego w centralnej części ekranu. Gra będzie też znacznie lepiej wyglądać na konsolach nowej generacji, dodatkowo działając w 60 klatkach na sekundę.

Trzeba przyznać, że na transmisji całość nie wygląda aż tak drastycznie różnie od tego, do czego przyzwyczaiły nas prezentacje Wiedźmina 3 z modami. Być może większość nowinek przyjdzie nam dostrzec i zauważyć już podczas właściwej rozgrywki. Z opadem szczęk poczekamy na Wiedźminy na Unreal Engine 5.

Wiedźmin 3 Dziki Gon zadebiutował w maju 2015 roku na PC i konsolach. Gra doczekała się dwóch rozbudowanych dodatków – Serca z kamienia oraz Krew i wino. Wiedźmin 3 Next Gen oferuje pełną zawartość RPG-a oraz kilka akcentów inspirowanych serialem Netflixa.