Idzie nowe od Paradox Interactive. Szwedzi rozpoczęli odliczanie do pokazu

  • Post category:Newsy

W nadchodzącym tygodniu szykuje się wielka zapowiedź od Paradox Interactive. Firma opublikowała sugestywny materiał z odliczaniem od oficjalnej prezentacji. Nowa marka?

Zapinamy pasy i ruszamy tropem najnowszego materiału opublikowanego przez producentów takich marek jak Europa Universalis i Hearts of Iron. Wygląda na to, że nadchodzi wielka zapowiedź nowej marki od Paradox Interactive. Firma upubliczniła na YouTube odliczanie do materiału wideo, który zadebiutuje w sieci w czwartek 21 września o 17:00 czasu polskiego. Co to może być?

paradox interactive zapowiedź

Filmik zatytułowany „????” wciąż trzyma karty w ukryciu. Prezentuje za to siedem segmentów opatrzonych kolejnymi ilustracjami. Na pierwszej z nich widzimy łowcę. To nawiązuje do koczowniczych początków ludzkości i dominującego wtedy zbieractwa. Kolejno widzimy w dużej mierze zasłonięty segment, który przedstawia rolnictwo. Pozostałe sekcje obrazka, jak możesz zauważyć na poniższej grafice, są w znacznej mierze rozmyte. Przynajmniej w chwili pisania artykułu. Trend jest jednak zauważalny.

Fani pod materiałem już spekulują, że nowa marka Paradox Interactive to odpowiedź albo na cykl Civilization albo na serię Age of Empires. I trudno nie przychylić się do tych głosów, gdy widzimy zajawkę kolejno następujących po sobie er rozwoju ludzkości.

nowa strategia paradox (1)

Czekamy na dalsze wieści i oczywiście oficjalną prezentację. Tymczasem wypatrujemy przecieków i plotek, a jeśli się pojawią, to zaktualizujemy wiadomość.

Tymczasem przypominamy, że Microsoft, póki co rozwija Age of Empires 4 o dodatek The Sultans Ascend. I w tym samym czasie rzuca rękawicę Firaxis Games z ARA: History Untold. Z drugiej strony mamy oficjalne potwierdzenie, że Sid Meier’s Civilization 7 już powstaje.

Sam Paradox od dłuższego czasu sugerował, że pracuje nad nowym grand strategy, ale to miało trzymać się z dala od wątków historycznych. Nie wspomniał za to, by miała być to najnowsza nowa marka, więc wszystko przed nami.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.