Kolejna gra Władca pierścieni w drodze. Take-Two z ważnym ogłoszeniem

  • Post category:Newsy
Władca Pierścieni kolejna gra Private Division

Ważne wieści dla fanów prozy Tolkiena. Take-Two przez swoją komórkę wydawniczą ogłosiło, że powstaje kolejna gra Władca pierścieni. Tytuł na rynek wprowadzi Private Division, które w tym celu zawiązało współpracę z nowozelandzkim Weta Workshop. Mowa tu o firmie, która specjalizuje się w efektach specjalnych, głównie filmowych i maczała palce w adaptacjach Tolkiena. Komunikat wydawcy nie informuje o gatunku gry ani zaangażowanym studiu. Wiemy tylko, że projekt jest na wczesnych etapach produkcji i ma trafić na rynek w roku podatkowym 2024, czyli do 31 marca 2024.

Oczywiście, jak to mamy w zwyczaju, liczymy, że tym razem nadchodzi strategia na licencji The Lord of the Rings. Kolejna gra Władca pierścieni będzie musiała powalczyć z konkurencją – na tę chwilę jest czwartym nadchodzącym tytułem bazującym na marce. W drodze jest skradankowe The Lord of The Rings: Gollum a zaraz za nim kooperacyjny survival Return to Moria i mobilne RPG Heroes of Middle-earth.

Jedno jest pewne, Władca pierścieni jest rozchwytywany i pozostaje jedynie liczyć, że wspomniane gry tylko podbiją popularność marki. I że znajdzie się miejsce na godnego następcę The Battle for Middle-Earth.

Więcej treści o popularnych markach znajdziesz tutaj.

Źródło: Twitter.