ZEPHON, nowa strategia 4X twórców Warhammer 40K: Gladius z wersją demo na Steam

  • Post category:Newsy

Tym razem coś dla wszystkich, którzy cenią sobie rozgrywkę zaserwowaną przez Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War. Odpowiedzialne za projekt studio Proxy jeszcze dziś odda na nasze ręce wersję demonstracyjną swojej nowej gry. Demo ZEPHON pojawi się dziś na Steam w ramach wydarzenia Tiny Teams Festival, które startuje o 19:00 czasu polskiego. Demko będzie dostępne przez 7 dni, aż do 10 sierpnia. Co możesz przetestować?

ZEPHON

ZEPHON – zawartość wersji demo

Proxy Studios udostępni wczesną wersję alfa swojej strategii 4X. Zaznaczyło zatem, że możemy napotkać różne błędy i brakującą zawartość. Trial pozwoli na zabawę w singlu na malutkiej mapie. Do naszej dyspozycji będzie 2 dowódców, jedna frakcja niezależna oraz drzewko technologiczne do 3. poziomu rozwoju. Cały scenariusz potrwa maksymalnie 50 tur. Zainteresowanych odsyłamy na stronę gry ZEPHON na platformie Steam.

ZEPHON to strategia 4X w realiach postapokalipsy. Podczas zabawy przejmiemy kontrolę nad niedobitkami ludzkości po kataklizmie wywołanym przez obcych. Świat przedstawiony wypełniają zmutowane zwierzęta, pozbawione celu roboty, a także ukrywający się w różnych zakamarkach przybysze z kosmosu. W tym środowisku przyjdzie nam zarządzać miastem, toczyć bitwy, badać technologie i eksplorować zniszczone pustkowie. Gra zadebiutuje najszybciej w 2024 roku, ale twórcy nie doprecyzowali jeszcze terminu.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.