Warhammer Skulls 2022: Mamy pierwszy zwiastun kampanii Immortal Empires w Total War: Warhammer 3

  • Post category:Newsy

Na prezentację otwierającą tegoroczne Warhammer Skulls studio Creative Assembly przygotowało pierwszy zwiastun Immortal Empires w Warhammer 3. To obyło się bez większych zaskoczeń. Pierwsze wideo nawiązujące do wyczekiwanej ogromnej kampanii pokazuje, jak frakcje z różnych odsłon serii spotykają się na polach bitew. Całość raczej dla zbudowania klimatu nadchodzących nowinek, z oczkiem puszczonym do fanów, gry Karl Franz wypowiada ikoniczne „Summon the elector counts”.

Immortal Empires Warhammer 3

Pierwszy zwiastun Immortal Empires w Total War: Warhammer 3

Niestety tym razem nie dowiedzieliśmy się niczego nowego o samej kampanii. Twórcy podobnie jak w planach rozwoju Total War: Warhammer 3 wspomnieli jedynie, że tryb pojawi się w trzecim kwartale bieżącego roku. Początkowo Immortal Empires w Warhammer 3 pojawi się w ramach otwartej bety, a po dłuższych testach doczeka oficjalnego wydania. Do sandboksowej kampanii dzieli nas już tylko kilka miesięcy.

Przypominamy, że Immortal Empires będzie darmowym dodatkiem do serii Total War: Warhammer. Nowa kampania zarezerwowana jest jednak wyłącznie dla tych, którzy posiadają wszystkie trzy gry. Dodatkowo uczestnicy kampanii wykorzystają wyłącznie te frakcje i jednostki, które mają w ramach pełniaków, dodatków i DLC. Jakby nie było, chętnie sprawdzimy i nie możemy się doczekać.

Total War: Warhammer 3 dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych. Strategia zadebiutowała w lutym, ale oryginalna kampania raczej nie przypadła graczom do gustu. Tytuł wciąż zbiera baty od graczy i pozostaje mieć nadzieję, że sytuacja zmieni się po debiucie Imperiów Nieśmiertelnych.

Źródło: YouTube.