Poradnik Total War: Warhammer 3 – Ulrika Magdova – Jak odblokować legendarną bohaterkę?

 • Post category:Poradniki

Witaj w kolejnym poradniku na łamach naszego serwisu. Tym razem omawiamy wszystkie niuanse, które towarzyszą najnowszemu darmowemu DLC do gry Total War: Warhammer 3. W jego ramach do Warhammer 3 trafi Ulrika Magdova. Dowiesz się tu, jak odebrać za darmo pakiet dodatkowej zawartości oraz jak odblokować legendarną bohaterkę podczas właściwej rozgrywki.

Zanim przejdziemy do samej Ulriki przypominamy, że ta trafi do gry przy okazji dodatku Forge of the Chaos Dwarfs, który zadebiutuje już 13 kwietnia.

Ulrika Magdova w Total War: Warhammer 3 – spis treści

Ulrika Magdowa Warhammer 3

Ulrika – podstawowe informacje

Najnowsza legendarna bohaterka w Total War: Warhammer 3 swój debiut w uniwersum Games Workshop zaliczyła jeszcze w minionym stuleciu. Postać pojawiła się w wydanej w 1999 roku powieści Daemonslayer, autorstwa Williama Kinga.

Ulrika Magdova Straghov wzbogaci pulę frakcji Imperium oraz Kislev, więc aby skorzystać z jej możliwości, musisz rozpocząć kampanię po stronie wymienionych stronnictw. Legendarna bohaterka jest dostępna zarówno w kampanii Realm of Chaos, jak i Immortal Empires. Zakup DLC Forge of the Chaos Dwarfs nie jest wymagany do zabawy bohaterką.

Ulrika Magdova w Warhammer 3 – jak odblokować?

Instrukcję dotyczącą odebrania DLC znajdziesz poniżej, a tymczasem instrukcja krok po kroku dla wszystkich, którzy już przypisali paczkę do konta.

 1. Rozpocznij kampanię dowolnym Legendarnym Lordem frakcji Kislev lub Imperium;
 2. Osiągnij 12 poziom doświadczenia Legendarnego Lorda i zakończ bieżącą turę;
 3. Spełnij warunek nowej misji fabularnej – Slaughter on the Steppes, która wymaga wzniesienia budynku Tall Walls w stolicy prowincji;
 4. Wraz z nastaniem tury, w której spełniony zostanie powyższy warunek, rozpocznie się kolejna misja – Bait the Bloodborn. Tym razem należy zgromadzić w skarbcu 15 tysięcy sztuk złota;
 5. Na początku tury, w której spełnisz opisany powyżej warunek, pojawi się specjalne wydarzenie – Ulrika the Vampire. Podczas niego możesz zdecydować się na rekrutację bohaterki lub stracenie jej. Wybierz pierwszą opcję.
 6. Ulrika Magdova Straghov zasila pulę dostępnych bohaterów i pojawia się na mapie obok stolicy prowincji.

Sam proces nie jest szczególnie skomplikowany, ale z pewnością spełnienie wymienionych powyżej warunków zajmie trochę czasu. By go przyspieszyć, upewnij się, że stolica jednej z kontrolowanych przez ciebie prowincji jest rozbudowana do trzeciego poziomu, lub gotowa na ulepszenie.

Podstawowe mury, czyli budynek drugiego poziomu powstaje przez cztery tury, a Wysokie Mury, które są opisane w zadaniu, przez kolejne pięć tur. W tym samym czasie musisz podnieść poziom Legendarnego Lorda, a także dbać o źródła przychodu, by zebrać 15 tysięcy sztuk złota w skarbcu.

Jak odebrać darmowe DLC do Total War: Warhammer 3?

Pakiet dodatkowej zawartości Ulrika Magdova przeznaczony jest dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. Paczka dostępna jest za darmo, ale wymaga też darmowego konta w usłudze studia Creative Assembly – Total War Access. Samo konto to nie wszystko, bo należy jeszcze powiązać je z profilem na platformie cyfrowej dystrybucji, w której zakupiłeś grę. Instrukcja poniżej.

Total War Access
 1. Wejdź na oficjalną stronę marki Total War lub od razu usługi Total War Access;
 2. Zaloguj się do usługi lub utwórz darmowe konto;
 3. Na ekranie głównym wybierz odnośnik My Account na górze strony;
 4. Teraz przewiń do dołu, gdzie znajdziesz sekcję Linked Accounts;
 5. Wybierz konto sklepu, w którym posiadasz Total War: Warhammer 3;
 6. Następnie najwcześniej popołudniem 13 kwietnia udaj się na stronę główną Total War Access i odbierz darmowe DLC;
 7. Paczka wzbogaci listę DLC, z którymi uruchamiasz grę.
DLC Warhammer 3 Steam

Więcej informacji o powiązanym płatnym dodatku znajdziesz w oficjalnej zapowiedzi Forge of the Chaos Dwarfs.

Sprawdź, jak odblokować pozostałe sekrety w Total War: Warhammer 3


Jeśli znalazłeś tu przydatną wiedzę, to koniecznie podziel się z nią z przyjaciółmi. Możesz też nas wesprzeć i polubić nasz profil na Facebooku. Z góry dziękujemy i zapraszamy do kolejnych publikacji.