63 Days to nowe dzieło twórców War Mongrels. Premiera jeszcze w tym roku

  • Post category:Zapowiedzi

Rodzime Destructive Creations powraca z kolejnym projektem w stylu wydanego w 2021 roku War Mongrels. Na oficjalnych kanałach studia wylądowała zapowiedź 63 Days. Taktyczna strategia a’la Commandos przeniesie nas do okupowanej przez Nazistów Warszawy, przeciwko którym zbrojnie powstaniemy.

Gra zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series z premierą zaplanowaną na 2024 rok. Dokładnego terminu jeszcze nie znamy, ale biorąc pod uwagę tematykę, możemy spodziewać się debiutu w okolicach sierpnia. Tymczasem ekipa zbiera zapisy do zamkniętego demka 63 Days, do którym możesz zgłosić się pod tym adresem.

63 Days zapowiedź

63 Days – zapowiedź i pierwsze konkrety taktycznej strategii

Deweloperzy postanowili nie wymyślać koła od nowa i zbudowali nową grę na fundamencie udanego War Mongrels. Oznacza to, iż także w tym przypadku weźmiemy udział w szeregu zróżnicowanych misji, w których wykorzystamy unikalne atuty powstańców, by dokopać przeciwnikom. Każdy scenariusz przejdziemy na wiele rozmaitych sposobów, łącząc spryt, taktyczne działanie, zsynchronizowane ataki i oczekiwanie na właściwy moment.

63 Days rozgrywa się w objętej powstaniem Warszawie, którą znamy jak własną kieszeń. Wróg ma zdecydowaną przewagę liczebną i lepsze wyposażenie, ale korzystając ze znajomości miasta i odpowiednio zmotywowani stawimy im opór. Wszystko to, jak mniemam, z charakterystycznym dla gliwickiego studia naciskiem na zgodność z realiami i brutalnie szczerą prezentacją konfliktu.

63 Days screen 2

Wyglądamy kolejnych materiałów i oficjalnej daty premiery. Jeśli nie miałeś dotąd okazji zmierzyć się z wyzwaniami War Mongrels, to do 23 kwietnia możesz złapać strategię na Steam za niespełna 33 złote. Tytuł miał kilka technicznych potknięć na premierę, ale twórcy konsekwentnie pozbyli się bugów i zagwarantowali odpowiednią jakość doświadczenia. Warto.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.