Kolejne nacje w Age of Empires 2: Definitive Edition. Zapowiedź dodatku Dynasties of India

  • Post category:Zapowiedzi

Microsoft potwierdził plotki krążące od dłuższego czasu na forum reddit. Na kanale wydawcy pojawiła się oficjalna zapowiedź dodatku Dynasties of India do gry Age of Empires 2: Definitive Edition. Data premiery pakietu nowych cywilizacji przypada na 28 kwietnia, a zawartość wyceniono na 45 złotych. Dodatek trafi na komputery osobiste poprzez Steam i Microsoft Store. Zobacz pierwszy zwiastun i zapoznaj się ze szczegółami rozszerzenia.

Age-of-Empires-2-Dynasties-of-India

Age of Empires 2: Definitive Edition – Dynasties of India

Dodatek wniesie do strategii czasu rzeczywistego trzy nowe cywilizacje rodem z Indii. Są to grupy etniczne określane mianem Gurdźarów, Drawidów i Bengalczyków. Każda z nich doczeka się własnej kampanii fabularnej. Podczas 15 nowych misji przetestujemy 9 nowych jednostek i dodatkowe technologie. Z Dynasties of India powiązane są także nowe osiągnięcia Steam dla strategii.

Co wiemy o kampaniach?

  • Babur – jako Tatarzy i Hindustańczycy pójdziemy śladami potomka Tamerlana, Zahira ud-Din Muhammada, który próbuje przywrócić do dawnej chwały rozpadające się imperium.
  • Randżera – kampania Drawidów. Tym razem głównym bohaterem jest Radżendra Chola, który toczy wewnętrzny spór w obawie przed pochłaniającą Indie korupcją.
  • Dewapala – jako Bengalczycy przyjrzymy się moralnym rozterkom Dewapala, który próbuje dochować wierności naukom buddyzmu, ale na przeszkodzie stają mu zakusy politycznych rywali.

Microsoft rozbudowuje zaplecze odświeżonego Age of Empires 2, podczas gdy fani marki czekają na nowości w Age of Empires 4. Niedawno RTS od Relic Entertainment doczekał się narzędzia dla modderów i systemu rankingowego, ale o dodatku nie ma nawet słowa.

Kup gry Age of Empires w promocji na Steam. Tylko do 15 kwietnia.