Commandos 3 otrzyma odświeżone wydanie. Zapowiedź, zwiastun i data premiery HD Remaster

  • Post category:Zapowiedzi

Kalypso Media postanowiło zrobić niespodziankę wszystkim, którzy miło wspominają serię Commandos. Po odświeżonym wydaniu drugiej odsłony cyklu nadeszła zapowiedź Commandos 3: HD Remaster, które ukaże się jeszcze w tym roku. Oficjalna data premiery gry przypada na 1 września, a remaster zmierza równocześnie na PC i konsole. Niezwykle istotny jest też fakt, iż na dzień debiutu produkcja ukaże się także w katalogu Game Pass Microsoftu. Zobacz załączony poniżej zwiastun.

Commandos 3 HD Remaster

Zapowiedź Commandos 3 HD Remaster na PC i konsole

Remaster gry Commandos 3: Kierunek Berlin nadejdzie z kilkoma istotnymi poprawkami. Odświeżone wydanie zaoferuje poprawione sterownie, unowocześniony interfejs użytkownika i rozszerzony samouczek. Twórcy postawili na wyższą jakość oprawy wizualnej, dodatkowy poziom trudności dla nowych graczy i szereg ułatwień dostępu. Poza klasycznymi 12 misjami kampanii i dwoma z samouczka gracze otrzymają możliwość rywalizacji w trybach sieciowych. Wszystko to w języku angielskim z polskimi napisami.

Obok cyfrowego wydania jeszcze w październiku na rynku pojawi się specjalna wersja pudełkowa. W skład Commandos Double Pack wejdą remastery drugiej i trzeciej odsłony serii. Nie znamy jeszcze ceny i nie mamy potwierdzenia, że pudło zostanie wydane w Polsce. Wiemy za to, że odświeżone Commandos 3 wyprodukuje włoskie Raylight Games.

Kalypso kontynuuje sentymentalną podróż, która ma przybliżyć nas do ogłoszonego wcześniej Commandos: Origins. Pozostaje mieć nadzieję, że wydawca wyciągnął lekcję z krytyki pod adresem remastera dwójki i poskromi swoje cenzorskie zapędy. O tym jednak przekonamy się, gdy gra trafi do biblioteki Game Pass.

Więcej gier taktycznych.