CK3 otrzyma płatne DLC stworzone przez moddera. Komu afrykańskie ciuszki?

  • Post category:Zapowiedzi

Paradox Interactive postanowiło dorzucić więcej zawartości kosmetycznej do Crusader Kings 3. Tym razem rękami moddera. Zapowiedź North African Attire.

Nie tak dawno Paradox ogłosiło, że na początku roku czeka nas eksperyment związany z Crusader Kings 3. Dziś wiemy już, że szwedzki wydawca postanowił zarzucić wędkę i sprawdzić, co wzorem Cities: Skylines uda mu się złowić na zawartość kosmetyczną przygotowaną przez moddera. Zapowiedź North African Attire wzbogacono o załączony poniżej zwiastun, na którym możemy oglądać poszczególne stroje inspirowane kulturami północnoafrykańskiego średniowiecza.

Crusader Kings 3 North African Attire

Crusader Kings 3: North African Attire – zapowiedź, data premiery i zawartość

DLC typu Content Creator Pack trafi do sprzedaży dokładnie 23 stycznia, ale nie wiemy jeszcze, jak zostanie wycenione. Wiemy za to, że Pierre „El Tyranos” Azuelos przygotował m.in. 10 elementów odzieży, 16 nakryć głowy, 3 peleryny, miecz, sztylet oraz kilka wzorów. Piłeczka jest oczywiście po stronie graczy, którzy z entuzjazmem (lub nie), sięgną po portfele. Paczka nie jest częścią żadnej z przepustek sezonowych, więc jest najbardziej opcjonalna, jak tylko się da.

Osobiście nie przypuszczam, by wśród rodzimej publiki zrobiła jakąś furorę, ale może mamy tu fanów afrykańskich klanów. Całość jest z pewnością jedynie przystawką do zapowiedzianego na bieżący rok Chapter 3 do Crusader Kings 3, który zaoferuje dwa duże dodatki.

Więcej DLC i dodatków do Crusader Kings 3 znajdziesz tutaj. Sprawdź też najlepsze i jednocześnie darmowe mody do strategii Paradox Interactive.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.