Hearts of Iron 4 otrzyma włoski dodatek. Zapowiedziano By Blood Alone

  • Post category:Zapowiedzi

Paradox Interactive postanowiło w jedyny słuszny sposób uczcić kolejną rocznicę premiery Hearts of Iron 4. Na oficjalnych kanałach wydawcy pojawiła się zapowiedź By Blood Alone, kolejnego dodatku do wojennej strategii. Rozszerzenie pojawi się „niebawem”, co oznacza, że powinniśmy spodziewać się debiutu w ciągu najbliższych dwóch lub trzech miesięcy. Po Stalinowskim No Step Back otrzymamy By Blood Alone, które skupi się na rządach Benito Mussoliniego. Całość idealnie wpisuje się w ujawnione wcześniej plany rozwoju Hearts of Iron 4 w bieżącym roku. Zobacz poniższy zwiastun.

By Blood Alone Hearts of Iron 4

Zapowiedź dodatku By Blood Alone do Hearts of Iron 4

Jeśli Mussolini to oczywiście także Włochy, które doczekają się nowego, ciekawszego drzewka celów narodowych. Tu ekipa ponownie otwiera dla nas worek z alternatywnymi historiami, jak przywrócenie monarchii czy zwrot ku komunizmowi. Nowe cele narodowe otrzymają też Etiopia i Szwajcaria. Ta ostatnia ma pokazać nam prawdziwą potęgę rozwoju w wertykalnego (tall) i realną walkę o zachowanie neutralności w totalitarnym otoczeniu.

Hearts of Iron 4: By Blood Alone wprowadzi też zapowiadane wcześniej zmiany w opcjach konferencji pokojowych, nowe możliwości dla lotnictwa w strategii oraz przebudowaną marynarkę. To jednak wciąż nie wszystko – dodatek oferuje nową dyplomatyczną funkcję embarga, która uniemożliwi wymianę handlową.

Nowy dodatek do strategii z 2016 roku to także ponad 20 modeli jednostek, 67 nowych modeli samolotów oraz kilkanaście utworów muzycznych, które wzbogacą oprawę audio. Wszystko to najpewniej w cenie około 75 złotych, ale Paradox nie podało jeszcze żadnych konkretów.

W nadchodzących miesiącach twórcy przedstawią By Blood Alone nieco konkretniej, a o wszystkich ciekawostkach będziemy informować na bieżąco. Po udanym No Step Back oczekiwania są spore, a włoski front bardzo dobrze zgrywa się z zaplanowanym na ten rok Company of Heroes 3. Pozostaje cierpliwie czekać.

Źródło: YouTube.