Ameryka Łacińska rośnie w siłę. Hearts of Iron 4: Trial of Allegiance zapowiedziane

  • Post category:Zapowiedzi

Paradox konsekwentnie wypełnia luki w wydanym w 2016 roku Hearts of Iron 4. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami w sieci pojawiła się zapowiedź Trial of Allegiance, dziesiątego dodatku do strategii. Tym samym potwierdził spekulacje dotyczące nowej zawartości dedykowanej krajom Ameryki Południowej. Równocześnie dowiedzieliśmy się, że data premiery rozszerzenia przypada na 7 marca, a jego cenę wyliczono na niemal 68 złotych. Całości dopełnia załączony poniżej zwiastun.

Trial of Allegiance

Hearts of Iron 4: Trial of Allegiance – zapowiedź i zawartość

Jak pewnie szybko zauważyłeś, omawiany tu dodatek kosztuje znacznie mniej niż wydawane ostatnio rozszerzenia. Nieco skromniejsza jest jednak również zawartość. Trial of Allegiance wprowadzi do Hoi4 nowe drzewka celów narodowych dla Brazylii, Argentyny i Chile. Obok tego twórcy przygotowali nowinki dedykowane Paragwajowi i Urugwajowi. Wszystko to z myślą o walce o dominację w regionie lub udział w wojnie na wczesnym etapie konfliktu po jednej ze stron.

Standardowo Paradox Development przygotowało również nowe modele 3D jednostek, utwory dla ścieżki dźwiękowej i grafiki dla celów narodowych. Fani kontynentu mogą też liczyć na ścieżki głosowe w regionalnych dialektach.

Hearts of Iron 4 zadebiutowało 6 czerwca 2016 roku wyłącznie na PC. Od tego czasu gra doczekała się premiery dziewięciu obszernych dodatków i wielu DLC z modelami jednostek i utworami dla ścieżki dźwiękowej. Strategia może pochwalić się też niezwykle zaangażowaną sceną modderską, a najlepsze mody do Hearts of Iron 4 znajdziesz tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.