Miasma Chronicles to piękne postapo od twórców Mutant Year Zero. Oficjalna zapowiedź gry

  • Post category:Zapowiedzi

Zastanawiałeś się co stało się z ekipą odpowiedzialną za Mutant Year Zero: Road to Eden? Już nie musisz. Podczas specjalnej prezentacji firmy 505 Games pojawiła się zapowiedź Miasma Chronicles. Nowa gra studia The Bearded Ladies zadebiutuje dopiero w 2023 roku na PC Steam i Epic, a także na PlayStation 5 i Xbox Series. Co o niej wiemy?

Miasma Chronicles

Zapowiedź Miasma Chronicles na PC i konsole

Ekipa odpowiedzialna za udaną grę taktyczną ponownie para się klimatem postapokalipsy. W czasie gry przenosimy się do zrujnowanej Ameryki, by wskoczyć w buty Elvisa. Chłopak z górniczego miasta otrzymał niegdyś od umierającej matki tajemniczą rękawicę, która – jak się okazuje – pozwala kontrolować Wyziew. Czym jest tytułowe coś? Niczym dobrym, ale tego się już pewnie domyślasz. Najpewniej podczas rozgrywki przyjdzie nam okiełznać siłę, która doprowadziła świat na skraj zagłady. Tyle rysu fabularnego.

Miasma Chronicles screen

Wiemy za to, że Miasma Chronicles połączy eksplorację w czasie rzeczywistym z taktycznymi walkami na erpegowych dopalaczach. Twórcy przygotowali sporo przydatnych gadżetów i umiejętności, które podadzą w sosie z angażującej fabuły.

To na razie wszystko, a jeśli czegoś się dowiemy, to z chęcią opowiemy. Tymczasem uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy na więcej konkretów. Zobacz załączony do wiadomości materiał i odwiedź stronę gry.

Źródło: 505Games.