Zapowiedź Old World: Heroes of the Aegean. Darmowy dodatek oraz data premiery Steam i GOG

  • Post category:Zapowiedzi

Studio Mohawk Games połączyło siły z redakcją IGN i zaskoczyło fanów swojej nowej strategii. Otrzymaliśmy zapowiedź pierwszego dodatku do Old World – Heroes of the Aegean. Rozszerzenie przeniesie nas do starożytnej Grecji i zaoferuje sześć nowych historycznych scenariuszy. Podczas nich podążymy śladami m.in. Temistoklesa, Leonidasa czy Aleksandra Wielkiego i przeżyjemy na nowo wiele bitew z kart historii.

Old-World-Heroes-of-the-Aegean

Na tym jednak nie koniec dobrych wieści. Mohawk Games ogłosiło, że przez pierwsze dwa tygodnie od premiery rozszerzenia Heroes of the Aegean gracze odbiorą je za darmo. Dodatkowo twórcy ujawnili, że dostępne jak dotąd na Epic Games Store Old World już 19 maja zadebiutuje na Steam i GOG.com. Najpewniej tego samego dnia ukaże się dodatek, a solidny pakiet ma przekonać graczy do zakupu. Na razie nie ma żadnych materiałów powiązanych z dodatkiem, więc zostawiam cię ze wspomnianym zwiastunem.

Premiera Old World na PC Epic Games Store odbyła się 1 lipca minionego roku. Podczas zabawy ze strategią, prowadzimy do potęgi jedną z dynastii, budując siłę na przestrzeni wielu pokoleń.

Źródło: IGN.