Nadjeżdża Railway Empire 2. Strategia ekonomiczna na premierę w Game Pass

  • Post category:Zapowiedzi

Wprawdzie największe gamescomowe atrakcje jeszcze przed nami, ale co nieco zdążyło już zdradzić Kalypso Media. Firma pokusiła się o oficjalną zapowiedź gry Railway Empire 2. Kontynuacja udanej strategii ekonomicznej poświęconej zarządzaniu transportem kolejowym odjedzie ze stacji w przyszłym roku. Railway Empire 2 zadebiutuje w 2023 roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series i Nintendo Switch. Dodatkowo już na premierę zagramy w ramach Game Pass na PC i konsolach.

Railway Empire 2 zapowiedź screen

Zapowiedź Railway Empire 2 – pierwsze szczegóły

Trzeba przyznać, że o najnowszej grze Gaming Mind Studios dowiedzieliśmy się całkiem sporo. Railway Empire 2 przeniesie nas na początek XIX wieku, gdzie jako jeden z sześciu bohaterów poprowadzimy prężnie rozwijający się biznes kolejowy. Do naszej dyspozycji będą szczegółowe mapy Stanów Zjednoczonych i kontynentalnej Europy, pięć kampanii i 14 różnorodnych scenariuszy. Twórcy przygotowali też w pełni personalizowany tryb swobodnej rozgrywki oraz przeznaczony dla budowniczych tryb konstruktora.

Jednocześnie ekipa obiecuje poprawiony system budowy sieci kolejowej, z rozstawianą automatycznie sygnalizacją. W nowej strategii mosty pomieszczą nawet 4 nitki torów, a stacje nawet osiem. Wisienką na torcie będzie ponad 60 legendarnych i wiernie odwzorowanych silników parowych.

Na pierwszy rzut oka Railway Empire 2 zaoferuje coś dla każdego, a dzięki dostępności w pecetowej usłudze Microsoftu wielu będzie miało okazję to sprawdzić. Będziemy śledzić postępy w produkcji, a tymczasem rzuć okiem na pierwszy zwiastun i wypatruj z nami pozostałych nowości.

Źródło: Steam.