Total War: Warhammer 3 – Champions of Chaos Lord Pack. Oficjalna zapowiedź i data premiery DLC

  • Post category:Zapowiedzi

Obiecywali, namawiali, aż wreszcie zaprezentowali. Na kanałach studia Creative Assembly pojawiła się oficjalna zapowiedź Champions of Chaos Lord Pack do Total War: Warhammer 3. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami twórcy w pierwszym rzucie zamierzają uzupełnić szeregi popleczników Bogów Chaosu. Jak wskazano w planach rozwoju Warhammera 3 paczka zaoferuje czterech Legendarnych Lordów. Dziś wiemy już, że pierwszym z nich będzie Azazel. Co równie ważne, data premiery pakietu przypada na 23 sierpnia, czyli na dzień debiutu kampanii Immortal Empires.

Champions of Chaos Lord Pack Warhammer 3

Zapowiedź Champions of Chaos Lord Pack do Warhammer 3

Nie da się ukryć, że fani serii Total War: Warhammer od dłuższego czasu narzekali na niezbyt liczne szeregi popleczników poszczególnych Lordów Bogów Chaosu. I chociaż główną atrakcją będą Legendarni Lordowie, to Azael i spółka pojawią się z całą gamą nowych jednostek. Wszystko to zarówno w kampanii Immortal Empires, jak i Realm of Chaos z podstawki trzeciej strategii w cyklu. W DLC pojawią się:

Twórcy przygotowali też specjalne mechaniki kampanii dla nowych Legendarnych Lordów, które koncentrują się wokół wyprawy do starożytnego miasta Zanbaijin. Podczas rozgrywki wykorzystamy dusze pokonanych wrogów, by zdobyć potężne moce i niezbędne wsparcie. Dodatkowo, kontrolując stolicę Norski możemy wznieść potężną fortecę i jednocześnie podporządkować sobie całą wspomnianą frakcję. Nasze oddziały rekrutowane są błyskawicznie, a z czasem będą awansować na kolejne poziomy rozwoju. Gdy to nie wystarczy, to za zdobyte dusze możemy wznieść swoich lordów do poziomu Demonicznych Książąt lub poświęcić się któremuś z Bogów Chaosu.

Champions of Chaos Lord Pack Azazel

Pełną listę nowych jednostek i prezentację Azazela znajdziesz tutaj. Do tematu na pewno powrócimy jeszcze w dedykowanych publikacjach. Tymczasem rzuć okiem na nowe Regiments of Renown.

  • Knights of the Brazen Throne – Khorne
  • Bilious Thunderguff – Nurgle
  • The Sibilant Slaughtercade – Slaanesh
  • The Srvered Claw – Tzeentch

Darmowe DLC Marked Chaos Warriors i Old World Update

To wciąż nie koniec atrakcji. Zaprezentowane w poprzedniej sekcji mechaniki kampanii staną się udziałem także Legendarnych Lordów z DLC Chaos Warriors do pierwszego Warhammera. Aktualizacja Old World trafi za darmo do wszystkich posiadaczy wspomnianego DLC.

Jednocześnie Warhammer 3 otrzyma darmowe DLC Marked Chaos Warriors z trzema wariantami jednostek: Great Weapons dla Nurgle’a, Hellscourges dla Slaanesha i Halberds dla Tzeentcha.

W ciągu najbliższych tygodni twórcy zaprezentują nam trzech pozostałych Legendarnych Lordów z zapowiedzianego właśnie pakietu Champions of Chaos Lord Pack. Wypatruj kolejnych wieści i zbliżającej się premiery tak DLC, jak i samej ogromnej kampanii.