Forge of the Chaos Dwarfs zapowiedziane. Krasnoludy Chaosu oficjalnie w Warhammer 3

  • Post category:Zapowiedzi

Niespodzianka! Chociaż Creative Assembly informowało wcześniej, że szczegóły nowego DLC do Total War: Warhammer 3 poznamy w kwietniu, to ogłosiło wiele konkretów. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź Forge of the Chaos Dwarfs, pakietu z Krasnoludami Chaosu, który zadebiutuje już 13 kwietnia. Silne wrażenia zapewni nie tylko pierwszy zwiastun frakcji, ale też cena pakietu. Forge of the Chaos Dwarfs wyceniono na 89 złotych, a w ramach przedsprzedaży za 80,10 PLN. Co w ramach DLC?

Forge of the Chaos Dwarfs Warhammer 3

Zapowiedź Forge of the Chaos Dwarfs do Total War: Warhammer 3

Najnowsze DLC wprowadzi do zabawy trzech nowych Legendarnych Lordów – Astragotha Żelaznej Ręki, Drazhoatha Popielnego i Zhatana Czarnego. Jednocześnie w Warhammer 3 pojawi się też nowy legendarny bohater – Gorduz Sztylet w Plecy. Obok tych sław pojawi się oczywiście kilka nowych mechanik zarezerwowanych wyłącznie dla Krasnoludów Chaosu.

Wyznawcy Hashuta będą zgłębiać magię w ramach jego domeny, korzystając z czarów Piekielnego Młota lub Palącej Furii. Podczas kampanii zbudujemy też Wielką Wiertnicę, której praca otworzy nam drogę do domeny Boga Chaosu i pozwoli czerpać specjalne korzyści. Sojusze z pozostałymi Lordami frakcji zapewnią nagrody wieży Zharr, a w bitwach na nasze zawołanie stawi się 26 nowych jednostek, włącznie z Niszczycielami K’daai.

Konkrety dotyczące zabawy poszczególnymi Lordami poznamy w niedalekiej przyszłości. Na tę chwilę wiemy jedynie, że zawartość DLC Forge of the Chaos Dwarfs wykorzystamy zarówno w podstawowej kampanii strategii, jak i w Immortal Empires.

W dniu premiery DLC na serwerach pojawi się także aktualizacja 3.0 do Total War: Warhammer 3. Ta, jak dobrze pamiętamy, miała wieńczyć rozwój kampanii z podstawki, rozbudowując już zawartość głównie pod Imperia Nieśmiertelnych. Te ostatnie – od ostatniej aktualizacji – są dostępne dla wszystkich posiadaczy „trójki”, nawet bez poprzednich gier z serii.