Oficjalna zapowiedź Shadows of Change do Warhammer 3. Tanio to już było

  • Post category:Zapowiedzi

Wygląda na to, że SEGA nie zamierza zejść z tonu. Wczoraj na oficjalnych kanałach marki Total War pojawiły się konkrety dotyczące nowego DLC do Warhammer 3. Zapowiedź Shadows of Change odpowiedziała na wiele pytań, wskazując wyznaczoną na 31 sierpnia datę premiery. Jednak przy okazji wywołała też oburzenie fanów.

Rzeczony pakiet Legendarnych lordów wyceniono tak samo, jak niedawne frakcyjne DLC Forge of the Chaos Dwarfs. Paczka kosztuje 89 złotych, ale w ramach przedpremierowej promocji możesz nabyć ją za 80,10 PLN. Jak pewnie się domyślasz, pomysł wydawcy nie cieszy się szczególną popularnością.

Warhammer 3 Shadows of Change zapowiedź

Zapowiedź i zawartość Total War: Warhammer 3 – Shadows of Change

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami paczka wprowadza trzech nowych Legendarnych Lordów dla frakcji Kislev, Tzeentch i Wielki Kataj – Matkę Ostankię, Przemieńca i Yuan Bo. Obok nich w obu kampaniach pojawią się legendarni Błękitni skrybowie Tzeentcha. Nowe postacie uzupełni 12 dodatkowych jednostek i 9 Regiments of Renown.

Na papierze nadchodzące Shadows of Change nie różni się aż tak bardzo od pakietu poświęconego Krasnoludom Chaosu. Trzech nowych Legendarnych Lordów, bohater, specjalne mechaniki i szereg dodatkowych jednostek. Jednak niewiele to zmienia, bowiem już wtedy publika krzywo patrzyła na DLC wycenione na niemal 100 złotych.

Ostatni bastion wydawcy – argument o nakładach na zaprojektowanie nowej frakcji – tym razem nie ma już zastosowania, co tylko zaostrza krytykę. Próżno jednak oczekiwać, by SEGA zmieniła politykę wyłącznie przez negatywne komentarze i opinie na Steam. Szykuje się głosowanie portfelami? Dowiemy się już niebawem.

Creative Assembly nie ujawniło jeszcze obiecanego wcześniej darmowego bohatera, więc wciąż możemy brać pod uwagę Aekolda Helbrassa. Gdy pojawią się oficjalne wieści w tej sprawie, to z pewnością o tym poinformujemy.

Total War: Warhammer 3 zadebiutowało na komputerach osobistych w lutym ubiegłego roku. Strategia dostępna jest w sklepach Steam, Epic Games oraz Microsoftu i chociaż długo gościła w katalogu PC Game Pass, to już niebawem go opuści.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Źródło: Steam.