Nowe DLC do Total War Warhammer 3 zaprezentowane. Thrones of Decay powitane z entuzjazmem

  • Post category:Zapowiedzi

Wygląda na to, że Creative Assembly wyciągnęło wnioski z ostatnich wpadek. Może i czekaliśmy długo, ale na oficjalnych kanałach marki Total War pojawiła się dziś zapowiedź Thrones of Decay. Pakietu do Warhammer 3, który, jak zdawało się jeszcze pół roku temu, jest spisany na straty. A jednak materiał promocyjny trafił do sieci i zbiera całkiem pozytywne opinie. Zanim przejdziemy do konkretów, wspomnę tylko, że data premiery Thrones of Decay jeszcze pozostaje tajemnicą. Co wiadomo już dziś?

Aktualizacja: Creative Assembly potwierdziło, że Thrones of Decay zadebiutuje dokładnie 30 kwietnia. Równocześnie liczne przecieki wskazują, że darmowym Legendarnym Lordem przy DLC będzie Epidemius dla frakcji Nurgle.

Thrones of Decay

Zapowiedź Total War: Warhammer 3 – Thrones of Decay

Jak CA wcześniej zadeklarowało, najnowsze DLC poświęcono trzem frakcjom z uniwersum Warhammera. Tym razem wzmocnienia otrzymało Imperium, Krasnoludy oraz Nurgle. Każde ze stronnictw wzbogacono o nowego Legendarnego Lorda i Legendarnego Bohatera, trzy Niesławne Regimenty, a także standardowych Lordów, Herosów i 5 nowych jednostek. Każde nowe stronnictwo pojawi się zarówno w kampanii Realms of Chaos, jak i Immortal Empires. W tej pierwszej cele rozgrywki nie będą związane z wątkiem Ursuna.

Imperium otrzymało Elspeth von Draken, Mroczną Panią z Nuln, u boku której pojawi się Legendarny Bohater Theodore Bruckner – Ogar Sprawiedliwości. Frakcję Krasnoludów rozbudował Malakai Makaisson, którego w boju wesprze Żałobnik Wojny z Karak Kadrin, Garagrim Żelazna Pięść. Na koniec oczywiście Nurgle, który do walki wystawił Tamurkhana Władcę Czerwi, którego sztandar poniesie pierwszy z jego przybocznych, Kayzk Skalany.

Thrones of Decay DLC

Creative Assembly urzeczywistniło niedawne deklaracje o nowym modelu wydawniczym dla Thrones of Decay. Zawartość skoncentrowaną na pożądanej frakcji kupimy osobno, bez oglądania się na resztę nowinek. A jeśli po czasie zapragniemy uzupełnić listę Legendarnych Lordów, to uczynimy to z 15% rabatem.

To tyle? A skądże. Thrones of Decay pojawi się w Total War: Warhammer 3 do spółki z aktualizacją gry opatrzoną numerem 5.0. Poza nią szykują się jeszcze dwa zwyczajowe prezenty, a jednym z nich będzie Legendarny Lord. Zobacz zwiastun DLC z pełną prezentacją nowości, do którego załapali się nawet Gotrek i Felix.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.