Warhammer Skulls 2022: Nadchodzi retro strzelanka w 41. millenium. Oto Warhammer 40,000: Boltgun

  • Post category:Zapowiedzi

Zgodnie z obietnicami organizatorów podczas pokazu otwierającego tegoroczne Warhammer Skulls nie zabrakło nowości. Focus Entertainment pokusiło się o zapowiedź gry Warhammer 40000: Boltgun, czyli strzelanki w stylu retro. Jak łatwo się domyśleć, tym razem wcielimy się Kosmicznego Marine, by w iście doomowym stylu rozprawić się z siłami Chaosu. Na premierę poczekamy do 2023 roku, ale już teraz możesz obejrzeć pierwszy zwiastun.

warhammer 40000 Boltgun

Zapowiedź Warhammer 40000: Boltgun

Najnowsza gra studia Auroch Digital podpina się pod trwający od kilku lat renesans strzelanek inspirowanych klasykami gatunku. Boltgun połączy klasyczne sprite’y z nowoczesnym podejściem do strzelanek, by zagwarantować nam godziny satysfakcjonującej rozwałki. Jak na Warhammera 40,000 przystało, naszym protagonistą będzie Space Marine, który stanie na drodze zarówno Marines spaczonym przez Chaos, jak i pomiotom Bogów Chaosu.

Wszystko to na PC Steam oraz konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch, ale dopiero w 2023 roku. Wydawca nie ujawnił żadnych dodatkowych szczegółów i najpewniej chwilę poczekamy na konkretny plan wydawniczy.

Źródło: YouTube.